Axia Tohum A.Ş. olarak misyonumuz yüksek performanslı çeşitler geliştirerek üreticilerimiz için değer yaratmaktır. Bu nedenle, moleküler marker yöntemi ve diğer ıslah teknolojilerini de içeren en güncel ıslah tekniklerini kullanarak çeşitlerimizi ticari olmadan önce yoğun bir şekilde deneyip, geliştirmeye odaklanmış durumdayız.

Ana faaliyet alanımız domates, biber, hıyar, patlıcan ve kabak yanında farklı sebze tohumlarını da pazara sunma çalışmalarımız devam etmektedir.

Her bir hibrit çeşidimiz belirli iklim koşullarına, üretim tekniklerine ve tüketici beklentilerine göre eşsiz karakteristik ve dayanım özellikleri ile geliştirilmektedir.

Çeşitlerimiz laboratuvarlarda ve fideliklerde yüksek çimlenme oranları için test edildikten sonra profesyonelce üretilmektedir.

Axia Tohum A.Ş. sürekli geliştirdiği profesyonelliği ve hizmetleri ile müşterilerine güvenli bir ortak olmayı ve işlerine olumlu katkıda bulunmayı taahhüt eder.

Axia Tohum A.Ş. her gün ;
• Temelde inancımız olan, müşterilerimizi dinleme ve onların ihtiyaçları ve beklentilerini karşılayacak çeşitleri üretmek için çalışır,
• Güncellenen ıslah teknolojilerine sürekli yatırım yapar,
• Ana üretim alanlarında denemeler ve araştırmalar yapar,
• Çiſtçimize sağlıklı ve yüksek performanslı tohum üretmek için çalışır,
• Çalışanlarının yetkinlik ve becerilerini geliştirmek için olanak sağlar.

Tecrübemiz, ürünlerimiz ve profesyonelliğimizle misyonumuz olarak işlerinizde değer yarattığımız için gururluyuz.

Axia Tohum